Przejdź do treści

Nasza przystań

Wśród kaszubskich równin, otulona lasem nad pięknym jeziorem Gwieździniec Kaszubska Przystań, pozwala na obcowanie z przyrodą przez duże „P”. Poranną kawę pije się tutaj przy muzyce śpiewających ptaków spoglądając na kojącą toń jeziora. W ciągu dnia z pewnością nie będziecie się nudzić.

Mamy dla Was kajaki, łódkę i rowery wodne, abyście mogli bliżej zapoznać się z jeziorem, łowić ryby lub po prostu leniwie opalać się na jego brzegu. Można też wskoczyć na rower i odkrywać piękno dzikiej przyrody zanurzając się w okoliczne leśne ścieżki. Jesienią bądźcie czujni, w zaroślach kryją się piękne okazy grzybów, które mogą być fantastycznym dodatkiem do waszej kolacji. Amatorzy sportów znajdą dla siebie boisko do siatkówki oraz koszykówki, a w upalny dzień można schłodzić się w basenie.

Deszczowy dzień? Nie martwcie się! Mamy świetlicę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Planszówki to tylko początek naszych pomysłów na umilenie Wam czasu w niepogodę, bo mamy w planach jeszcze więcej atrakcji.

Lubicie piękne widoki? Nie musicie nawet ruszać się z miejsca. Na terenie Kaszubskiej Przystani znajdziecie taras widokowy, który pozwoli wam podziwiać okoliczną przyrodę, wschody i zachody słońca, zjeść posiłek „z widokiem” lub po prostu relaksować się.